E-booky

Formát: pdf., A4, 40 stran

Průvodce sebedůvěrou

Laskavý a praktický průvodce vaší sebedůvěrou pro každý den

E-book je inspirována myšlenkami a cvičeními od Louise L. Hay. Čeká vás praktický průvodce na každý den po dobu 3 měsíců. Buďte tou změnou, po které toužíte, krok po kroku…

Objednat e-book

Formát: pdf., A5, 40 stran

Zklidňující povídání pro ženy

Tváře ženy, síla odevzdání

Tento e-book přináší zklidňující slova pro ženskou duši. Budeme si povídat o odevzdání, o síle vlastního středu, o lásce a jak netlačit na sama sebe. O tom, co je být ženou učitelkou, moudrou stařenou nebo ženou proměnlivou v rámci cyklů.

Objednat e-book

Formát: pdf., A4, 40 stran

9 zásad sebepřijetí

Mezi nejkrásnější pocity v životě patří mít úctu sama k sobě, cítit v srdci lásku. Jak na to? Čerpejte odpovědi v tomto něžném e-booku, který vám připomene zásady voňavého sebepřijetí.

Objednat e-book

Formát: pdf., A4, 30 stran

Nech to plavat a začni plavat ty!

Tento e-book je tu jako jemné ponouknutí k dobrému pocitu… Je plný zamyšlení, jak se rozhodovat pro radost ze života. Jak nechat plavat záležitosti, které již nejsou potřeba držet, svírat.

Objednat e-book

Formát: pdf., A5, 40 stran

Jak se nenechat stahovat

5ti týdenní sebezážitkový průvodce

Praktická cvičení pro duševní pohodu jsou připravená po dobu 5ti týdnů… Jak se nenechat stahovat pocitem své nedostatečnosti? Jak se nenechat stahovat vztekem či druhými? Jak se nenechat stahovat minulostí nebo strachem z budoucnosti? Budeme si povídat právě v tomto e-booku a budeme se díky těmto tématům více sebepoznávat. Však nejstarší nápis zní: „POZNEJ SEBE SAMA“.

Objednat e-book

Formát: pdf., A4, 40 stan

Beletrie – Novelka

Zastavte se se mnou při četbě životního příběhu Júlie, hlavní hrdinky této novely. Júlie zažívá zajímavé setkání se záhadnou paní Ingrid a zamýšlí se nad štěstím a jak se mu oddat. Jistě vás tento něžný příběh hezky naladí a inspiruje. Mladá Júlie neví kudy kam. Hledá sebe samu, své zdraví, pracovní štěstí a hlavně štěstí v lásce. Potýká se se vztahy, které ji trápí. Ale nevzdává se! Věří, že láska a štěstí je tu pro ni, jen jim vykročit vstříc pomocí naslouchání svému nitru. A paní Ingrid je její průvodkyní, která ji pomalu otevírá oči…

Objednat e-book

Formát: pdf., A5, 40 stran

Buď zdravá a veselá

Pojďte se zamyslet nad psychosomatikou – tedy nad tím, jak psychika ovlivňuje naše tělo a naopak. Dozvíte se, proč je důležitý optimismus. A povíme si také o léčivé síle smíchu. Věřím, že vám toto povídání dodá inspiraci, nadhled i energii…

Objednat e-book

Formát: pdf., A4, 40 stran

Jak v sobě pěstovat vnitřní klid

Čeká vás inspirace, podněty a sebezkušenostní cvičení. E-book se skládá z 9ti týdnů – pro každý týden je uvedeno sebezkušenostní cvičení. Nechť je pro vás inspirací…

Objednat e-book

Formát: pdf., A5, 46 stran

Láska – respekt – partnerské vztahy

Vztahy jsou jako růže – mohou být krásné, voňavé, neodolatelné, ale také mohou zabolet jako trn. Láska je o harmonii a radosti… Nenechte si ubližovat a otevřete náruč vůči sama sobě i vůči harmonickým vztahům. Inspirujte se tímto jemným, laskavým pohlazením, které vám připomene, jak si spoluutvářet a umožnit voňavé vztahy.

Objednat e-book

Formát: pdf., A4, 35 stran

O vztahu s matkou

Věřím, že vám právě tento e-book pomůže nastartovat proces odpuštění. Také se vydáme cestou léčení šrámů duše vaší vnitřní holčičky a přijetí ženskosti. Protože kdo jiný nám v životě předává ten nejsilnější ženský vzor, než právě naše matka, že? S velkou pokorou budu vaší průvodkyní na této cestě většího pochopení k tomu, co vše se odehrává ve vztahu matka – dcera.

Objednat e-book
CENA E-BOOKU: 160 Kč

E-book/ e-booky zašlu na váš e-mail do 5ti všedních dnů od připsání platby na účet. Zde je transparentní účet mé neziskové organizace Sunshine, z.s., na který vaše platba poputuje: 238168022/0600 (MONETA Money Bank). Specifický symbol není třeba uvádět, jen vás požádám uvést vaše jméno do poznámky. Děkuji.

Objednat e-book/e-booky

Vyberte si e-book/y:
Děkuji za objednání e-booku/e-booků. Budu se Vaší zprávě věnovat co nejdříve.
Omlouvám se, vyskytl se problém. Zkuste to opět později.